0

Ryva vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

U bë e njohur fillimisht si aktore për t’u bërë më vonë një këngëtare tejet e suksesshme,shkruan ORAinfo.

Ryva komentohet shumë sidomos për paraqitjet e saj përherë plot stil.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot Ryva ka publikuar një foto në të cilën po duket e veshur me shumë stil dhe si gjithmonë po duket bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE