0

Ryva Kajtai dhe Mimoza Mustafa janë dy këngëtare që pë shumë vite kanë qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore shqiptare.

Edhe pse që të dyja janë shumë më pak aktive në skenë, ato I kanë ‘rezistuar’ kohës dhe duken gjithmonë njejtë si atëherë sikur edhe tash, përcjell ORAinfo

Në xhirime të ndryshme për këtë Vit të Ri, ato kanë qenë shumë prezente dhe që të dyja kanë shkëlqyer në skenë.

E sot Mimoza ka ditëlindjen dhe Ryva ka zgjedhur fotografinë më të veçantë për të uruar shoqen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE