0

Ryva është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare

Ajo nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, përcjell ORAinfo.

Ryvën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ryva ka përgatitur iftar për familjen e saj në ditëlindjen e nënës dhe duket se i ka pritur ata në mënyrën më të mirë të mundshme./ORAinfo/

SHPËRNDAJE