0

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAvip.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e grimosur rëndë, ndërsa është veshur me stil sportiv.

Duket se kësaj radhe këngëtarja ia ka huqur paksa me pamjen./ORAvip/

SHPËRNDAJE