0

Ryva Kajtazi është një ndër këngëtaret më të njohura të muzikës shqiptare.

Ndonëse u bë si aktore, ajo më vonë vazhdoi karrierën si këngëtare shumë e suksesshmë, përcjell ORAinfo.

ajo dje festoi ditëlindjen e saj të 39-të dhe në këtë ditë mori urime të shumta nga miqtë dhe familjarët.

E në një foto që e ka postuar ajo shihet se është veshur njësoj me vajzën për ditëlindje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE