0

Aktorja dhe këngëtarja e mirënjohur, Ryva Kajtazi është një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Ndonëse më pak me këngë të reja, ajo është shumë aktive në mbrëmje e koncerte, përcjell ORAinfo.

Krahas kësaj është shumë e përkushtuar në familjen e saj, në burrin dhe vajzën.

Sot, ajo ka organizuar një festë për vajzën e saj, dhe që të dyja po duken kaq bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE