0

Këngëtarja nga Shqipëria, Ronlea Hajati është një ndër këngëtaret me të dashura të publikut tonë.

Pos për këngët ajo shquhet edhe për paraqitje shumë të veçantë, përcjell ORAinfo.

Ajo sot ka publikuar një video ku shfaqet e rregulluar me një grim të lehtë dhe e veshur me plot stil.

Me këtë pamje ajo do t’i shkrijë fansat e saj. Për me tepër shikoni videon e publikuar… /ORAinfo/

SHPËRNDAJE