0

Cristiano Ronaldo është futbollisti portugez dhe njëri ndër futbollistët më të mirë të botës për momentin.

Ai para disa muajsh u transferua nga Real Madridi i Spanjës tek ekipi italian Juventus, përcjell Orainfo.

Futbollisti 33 vjeçar, tani është ne një lidhje me Georgina Rodriguez, dhe para pak javësh i ka propozuar për martesë.

E dje ai së bashku me Georginën dhe djalin e tij, kanë shkuar në një mbrëmje, por ajo çka bie në sy është dukja e të dashurës së tij që i ka mahnitur të gjitha mediat ndërkombëtare./ORAinfo/

SHPËRNDAJE