0

Rona Nishliu është këngëtarja që prej shumë vitesh është pjesë e pandashme e muzikës shqiptare.

Ajo suksesin më të madh e arriti në kohën kur përfaqësoi Shqipërinë në Eurovision ku edhe zuri vendin e parë, përcjell ORAinfo.

Rona tani është e martuar dhe në pritje për t’u bërë nënë për herë të parë.

E së fundi ajo ka performuar për albumin e saj të fundit e ajo që merr gjithë vëmendjen është barku i saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE