0

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë një prej çifteve më të përfolura të publikut shqiptar.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rene, përcjell ORAinfo.

Në kohët është diskutuar shumë një ndarje e mundshme e tyre, dhe shkas për këtë u bë fakti që ata nuk kanë postuar foto me njëri-tjetrin.

E sot, Roberti ka postuar një video ku shihet se janë bërë bashkë me këngëtaren e njohur, Big Mama, e veprimi i tyre i ka habitur të gjithë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE