0

Robert Berisha dhe Nora Istrefi po vazhdojnë të jenë një prej çifteve më në qendër të medieve rozë.

Ata janë të martuar tash e disa vite dhe janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rene, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë më postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos Roberti.

Ai së fundi ka publikuar një foto të nënës së tij me Renenë e duket se ajo është një grua zonjë edhe pse është bërë gjyshe./ORAinfo/

SHPËRNDAJE