0

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAvip.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/istrefi-nora1-mp4″]

Ajo sot ka publikuar disa foto ku shfaqet tepër joshëse.

E kësaj pamje nuk i ka rezituar as ish-burri i saj, Robert Berisha.

Këto imazhe kanë marrë pëlqimin e Roberiti. /ORAvip/

Pëlqimi i fotos nga Roberti

SHPËRNDAJE