0

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë një ndër çiftet më të përfolura të estradës shqiptare.

Ata janë martuar para pak vitesh dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rene, përcjell ORAinfo.

Së fundi ata janë përfolur shumë në lidhje me një ndarje të mundshme në mes tyre, e arsye për këtë u bë fakti që ata nuk i kaluan bashkë festat e fundvitit dhe i ndaluan postimet me njëri-tjetrin.

Mirëpo, postimi i një fotoje me Robertin nga Nora, bëri që të eliminohen të gjitha dyshimet për ndarjen e tyre, e sot, një postim të tillë ka bërë edhe Roberti./ORAinfo/

SHPËRNDAJE