0

Nora vazhdon të mbetët njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Përveç me muzikën që e publikon, Nora karakterizohet edhe me pamjen shumë tërheqëse dhe paraqitjet plot stil, shkruan ORAinfo.

E këtë e shohim në fotot që i poston pothuajse çdo ditë ne rrjete sociale.

Sot në një postim ajo është shfaqur e veshur me komplete shumë të bukura.

Si gjithmonë, Nora po duket shumë e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE