0

Robert Berisha është ndër këngëtaret dhe muzikantët më të njohur në vend.

Ai tashmë ka filluar ta ushtroi edhe profesionin e moderatorit, shkruan ORAvip.

Roberti është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotos së fundit, ai ka treguar se po e kalon ditën me vajzën e tij./ORAvip/

SHPËRNDAJE