0

Nora dhe Robert Berisha po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura në publik e në media rozë.

Ata janë të martuar tash e sa vite dhe janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rene, përcjell ORAinfo.

Kohëve të fudit në media kanë qarkulluar lajmet për një ndarje të mundshme në mes tyre.

Mirëpo, sot Roberti për ditëlindjen e 33-të të Norës ia ka kënduar këngën e ditëlindjes së bashku me vajzën, Renenë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE