0

Robert Berisha është ndër këngëtaret dhe muzikantët më të njohur në vend.

Ai tashmë ka filluar ta ushtroi edhe profesionin e moderatorit, shkruan ORAvip.

Roberti është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ai ka publikuar një foto nga shtrati, ku shihet i vetëm.

Me këtë, Roberti ka treguar se ende është single./ORAvip/

SHPËRNDAJE