0

Majk është reperi i njohur dhe shumë i pëlqyer shqiptar.

Ai është shumë i përfolur edhe për jetën private krahas asaj muzikore, përcjell ORAinfo.

Majk ka një djalë nga lidhja e tij e shkurtës me Majlinda Zekën.

Sot, djali i tij Roani feston ditëlindjen e dytë e Majk ka zgjedhur fjalët më emocionuese për ta uruar atë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE