0

Rita Ora është këngëtarja shqiptare me famë botërore.

Ajo arriti që të bëhet një ndër të paktat këngëtare shqiptare që u bë e njohur dhe shumë e pëlqyer në mbarë botën, përcjell ORAinfo.

Rita nuk mungon as në festivale të ndryshme si muzikore ashtu edhe nga fushat e tjera të artit.

Së fundi ajo ka qenë e pranishme ne festivalin e filmit në Kanë, e paraqitja e saj nuk la pa u komentuar nga mediat ndërkombëtare.

Sot, Rita në rrjete sociale ka publikuar një foto ku shihet më tërheqëse se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE