0

Rina Balaj është ndër reperet më të njohura në vendin tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAvip.

Rina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo ka dal nga frizeri dhe po duket shumë ndryshe./ORAvip/

SHPËRNDAJE