0

Adelina Ismaili është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka marrë dhuratë një buzëkuq nga Rina./ORAinfo/

SHPËRNDAJE