0

Këngëtarja Rina Balaj, përveç njoftimeve të shumta rreth projekteve të reja dhe punës së saj, ka vendosur ta prezantojë të ëmën.

Në disa imazhe që ka publikuar në InstaStory, artistja nga Istogu shfaqet përkrah nënës për herë të parë.

Ato duken në formë të mahnitshme, ngjajnë shumë – gjersa siç shihet kanë edhe një raport tejet të mirë së bashku.

Rina në anën tjetër po shijon suksesin e këngës së re “Bad Rosita”, të cilën e solli pak javë më parë.

Kënga u prit mirë nga fansat e saj.

SHPËRNDAJE