0

Veshja e tejdukshme ia zbulon sytjenat resë së Gilit.

Herolina, vajza simpatike që hyri shpejtë në mesin e femrave më të komentuarat nga mediet rozë.

Janë paraqitjet e saj të cilat e bëjnë më të veçantë dhe të dallojë shumë nga tjerat, shkruan Kosovarja.

Zeshkania duket se po e përjeton dashurinë me djalin e Gilit ashtu siç është më së miri, ku me anë të rrjeteve sociale tregojnë dashurinë që kanë për njëri tjetrin.

Shpesh e kemi parë të veshur e të rregulluar rëndë, ku ka vënë në fokus edhe pasuritë trupore.

Ndonjëherë nga veshjet, ekspozohet më shumë se ç’duhet, e shembull është imazhi i publikuar së fundmi.

Nga bluza e tejdukshme asaj po i dallohen krejt sytjenat.

SHPËRNDAJE