0

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/remzie-mp4-6″]

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Rezmija se fundmi duket se ka nisur të frikësohet edhe nga ‘mësyshi’.

Kjo pasi ajo ka filluar të vishte me fustan të kaltër, ngjyrë e cila njihet kundër mësyeshit.

Edhe në këtë pamje, ajo po duket shumë joshëse. /ORAvip/

SHPËRNDAJE