0

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAvip.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/remao-mp4″]

Remzia se fundmi shfaqet me fustan të gjatë e të bukur.

Në këtë pamje ajo po duket një zonjë e vërtetë. /ORAvip/

SHPËRNDAJE