0

Remzie Osmani është një prej këngëtareve më të pëlqyera shqiptare.

Ajo është shumë e përfolur si për jetën private ashtu edhe për atë profesionale, përcjell ORAinfo.

Remzia nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se shoqëria e shkollës së mesme ka shkuar në restaurantin e familjes së saj, dhe ajo i ka pritur si është më së miri shokët./ORAinfo/

SHPËRNDAJE