0

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura kosovare.

Këngët e saj janë tejet të pëlqyera dhe nuk mungojnë në pothuajse asnjë dasmë e festë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk heziton që edhe jetën e saj private ta ekspozojë në rrjete sociale e sidomos në instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në Mushtisht për iftar e rrugës ka treguar se nuk i duket asnjë vend si Mushtishti./ORAinfo/

SHPËRNDAJE