0

Remzie Osmani është shumë e dashur për publikun tonë.

Përveç për muzikën që bën, ajo është shumë e komentuar edhe për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Remzia muaj me parë martoi djalin e saj të vetëm, Hamzën dhe kjo dasmë madhështore bëri shumë bujë në publik e media rozë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE