0

Remzie Osmani është për momentin një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo është shumë e përfolur në publik sidomos në këtë kohën e fundit kur martoi djalin e saj të vetëm, përcjell ORAinfo.

Remzia nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj në rrjete sociale ku edhe posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një video ku shihet se është bërë bashkë me klasën e shkollës së mesme dhe është ulur prapë në bankë pas 30 vitesh./ORAinfo/

SHPËRNDAJE