0

Gresa Behluli po i jep fund beqarisë dhe në kanagjegjin e saj kanë qenë të pranishëm shumë mysafir
Edhe Remzie Osmani ishte mbrëmë në kanagjeqin e Gresa Behlulit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Remzie Osmani po ashtu ishte mbrëmë në kanagjeqin e vajzës së Shkurte Fejzës, shkruan lajmi net.

Ajo ka publikuar disa imazhe në rrjetet sociale teksa tregon dukjen dhe siç shihet shfaqet mjaft elegante në një fustan të zi të gjatë.

Remzia këndoi edhe disa këngë e cila lirshëm mund të thuhet se ndezi atmosferën në kanagjeqin e koleges së saj.

E Gresa do të martohet të shtunën me biznesmenin shqiptar, Lulzim Ibrahimi, i cili njihet më mirë si zyrtar i lartë i klubit të basketbollit të Z Mobile Prishtina.

SHPËRNDAJE