0

Remzie Osmani është një prej këngëtareve më të përfolura të momentit në publikun kosovarë.

Ajo para pak javëve martoi djalin e saj të vetëm dhe për këtë bëri dasmë të madhe, përcjell ORAinfo.

Remzia krahas muzikës vazhdon të jetë shumë e pranishme edhe në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo sot ka publikuar një video, ku shihen duke këndura LIVE.

Këtë këngë ajo thotë se ja dedikon të gjithë atyre fansave të saj të cilët i kërkojnë asaj që të këndojë LIVE.

E ajo në këtë video ka vendosur t’i këndojë personit me të dashur. Për me tepër shikojeni videon. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE