0

Fundviti është koha kur mblidhen të gjithë artistët në emisione të ndryshme si në Kosovë ashtu edhe në Shqipëri

E këtë vit Ermal Mamaqi duket se e ka bërë një ndër emisionet më të veçanta, pasi ka ftuar artistë nga mbarë Shqiptaria dhe të të gjitha moshave, përcjell ORAinfo.

Ndër ta kanë qenë edhe këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Remzie Osmani dhe aktorja Arta Elezaj e që në publik njihet me emrin ‘Xhakarta’.

Ato nuk kanë hezituar edhe të bëjnë një fotografi bashkë dhe t’a postojnë në rrjetet e tyre sociale./ORAinfo/

SHPËRNDAJE