0

Remzije Osmani nuk ia lëshon rrugën vajzës së saj për bukuri.

Këngëtarja Remzie Osmani për vite me radhë ka qenë dhe mbetet një ndër artistet e preferuara të shumë shqiptarëve, për muzikën që bën, shkruan Kosovarja.

Remzia është nënë e dy fëmijëve, Hamzës dhe Riolës.

Edhe pse asnjëri nga fëmijët nuk i parketi botës së artit, ata gëzojnë famën falë nënës së tyre.

Riola, është ajo që ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale një foto së bashku me nënën e saj, ku shihen mjaft elegante dhe në formë.

SHPËRNDAJE