0

Remzie Osmani është një prej këngëtareve më të përfolura të momentit në publikun kosovar.

Ajo para pak javëve martoi djalin e saj të vetëm dhe për këtë bëri dasmë të madhe, përcjell ORAinfo.

Remzia krahas koncertëve të shumta, gjenë kohë edhe për familjen e saj.

Ajo dje ishte mysafir të tezja e saj. e kjo e fundit e ka pritur me shumë dashuri atë.

Remzia ka publikuar edhe një video gjatë qëndrimit të tezja e saj. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE