0

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/remao-mp4″]

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e rregulluar rëndë, e me këtë pamje Remzia po i lë ‘nën hije’ të gjitha./ORAvipa/

SHPËRNDAJE