0

Është një prej këngëtareve më të pëlqyera dhe më të përfolura kosovare.

Remzie Osmani është tejet e komentuar shumë për jetën private krahas asaj profesionale sidomos gjatë këtyre muajve të fundit pasi martoi djalin e saj të vetëm, Hamzën, përcjell ORAinfo.

Ajo bashkë me burrin e saj po qëndrojnë këtë kohë në pushime në Turqi.

Sot, ajo ka publikuar një video ku shihet se ata të dy kanë dalë për kafe që në mëngjes, e është pamja e Remzies ajo që po merr gjithë vëmemdjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE