0

Ajo po marton djalin, Remzie Osmani tregon detaje të reja të dasmës

Remzie Osmani quhet ndryshe edhe si ikonë e muzikës popullore shqiptare.

Ajo është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e koncerte, përcjell ORAinfo. Krahas kësaj, ajo përfolet shumë sidomos për jetën e saj private.

Remzia do ta martojë djalin këtë vit dhe për këtë ajo ka sjellë detaje të reja.

Ajo do ta martojë djalin me datë 7 prill dhe dasma e Hamzës me Gëzimen do të zgjas tre ditë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE