0

Me datën 7 dhe 8 prill djali i Remzie Osmanit do të bëjë dasëm të madhe.

Përgatitjet e dasmës kanë filluar shumë muaj më parë, përcjell ORAinfo.

E Remzia po kujdeset që çdo gjë të jetë përfekte në dasmën e djalit të saj.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në një argjendari për t’i blerë nuses së saj stoli ari./ORAinfo/

SHPËRNDAJE