0

Me datën 7 dhe 8 prill në familjen e Remzie Osmanit do të ketë dasëm madhështore.

Djali i saj do të martohet dhe përgatitjet e kësaj dasme kanë filluar qysh moti, përcjell ORAinfo.

Tani ata janë shumë pranë dasmës dhe për këtë Remzia po kujdeset që çdo gjë të jetë përfekte.

E më së shumti ajo po kujdeset për nusen e saj, Gëzimen. E për t’u dukur edhe më bukur ajo i ka blerë asaj edhe flokë për t’i shtuar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE