0

Është një prej këngëtareve më të pëlqyera dhe më të përfolura kosovare.

Remzie Osmani është tejet e komentuar shumë për jetën private krahas asaj profesionale sidomos gjatë këtyre muajve të fundit pasi martoi djalin e saj të vetëm, Hamzën, përcjell ORAinfo.

Remzia këto ditë po qëndron në Turqi dhe nga atje ka publikuar foto të shumta.

E ajo që mori gjithë vëmendjen është se Remzia ka humbur shumë peshë këtë kohë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE