0

Javën e kaluar dasma e djalit të këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit ishte ngjarja më e përfolur në media e në publik.

Ajo organizoi dasmë madhështore për djalin e saj të vetëm, Hamzën, përcjell ORAinfo.

E në një intervistë që i kanë bërë asaj gjatë dasmës, atë e kanë pyetur se a do të donte nip apo mbesë.

Remzia befasoi më përgjigjen duke thënë se do të dontë binjakë, një vajzë dhe një djalë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE