0

Remzia është shumë e dashur për publikun.

Ajo vazhdon të jetë e pranishme në skenën muzikore, shkruan ORAinfo.

Sonte Remzia po e marton djalin, e dasma vetëm sa ka filluar.

Ndër pamjet e para është ajo e Remzies me burrin dhe vajzën.

Ndërsa tani janë publikuar pamje ku shihet Remzia duke kënduar e vallëzuar para dasmorëve./ORAinfo/

SHPËRNDAJE