0

Remzie Osmani në fundjavën që shkoi martoi djalin e saj të vetëm, Hamzën.

Ajo organizoi dasma madhështore për djalin e hasretit dhe pothuajse të gjithë atmosferën atje e kanë publikuar në rrjete sociale, përcjell ORAinfo.

Sot ajo ka publikuar një video tjetër ku shfaqet në ballkon të shtëpisë dhe duke vallëzuar.

E këto momente nuk i keni parë më herët nga dasma./ORAinfo/

SHPËRNDAJE