0

Remzie Osmani është për momentin një ndër këngëtaret më të përfolura për publikun.

Ajo që po e bën edhe më të komentuar këtë kohë ëshët martesa e djalit të saj të vetëm që u finalizua me një dasmë madhështore, përcjell ORAinfo.

Ajo këtë kohë po qëndron në pushime bashkë me motrën në Turqi dhe nga atje po publikon foto të ndryshme.

Mbrëmë, ajo ka postuar një foto ku shihet se kanë bërë iftar bashkë për natën e madhe./ORAinfo/

SHPËRNDAJE