0

Remzie Osmani është këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, dhe një ndër më të pëlqyerat për vite në publik.

Ajo u bë e njohur në publik që në paraqitjen e saj të parë dhe që nga atëherë është tejet aktive në skenën muzikore, përcjell ORAinfo.

Remzia është shumë e pranishme në mbrëmje dhe ngjarje festive në Kosovë dhe jashtë saj.

Krahas kësaj ajo është edhe tejet aktive në rrjete sociale dhe sot ajo ka publikuar një foto ku shihet me një grim si kurrë më parë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE