0

Remzia dhe Halili po shkëlqejnë sot në Dajt.

Zakonisht vikendi u dedikohet shëtitjeve me shoqëri apo me familje.

Edhe Remzie Osmani me bashkëshortin kanë shfrytëzua këtë të dielë për disa momente relaksi, shkruan Kosovarja.

Ajo dhe Halili kanë vizituar sot Dajtin, ku nuk kanë munguar imazhet e këndshme të çiftit nga atje.

Të dy janë veshur sportiv e po duken për mrekulli.Ata bile edhe janë kombinuar duke e zbukuruar Dajtin.

Ndryshe bashkëpunimi ‘O sa mirë’ me vëllain e saj Nexhatin është kënga e fundit e këngëtares.

SHPËRNDAJE