0

Remzie Osmani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore.

Këngët e saj janë të pranishme pothuajse në çdo dasëm dhe festë tjetër familjare, në shumë prej tyre ajo është edhe e ftuar të këndojë, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve në profesion dhe në familje, Remzia duket se është shumë aktive në rrjete sociale.

E sot, ajo ka marrë një dhuratë shumë të veçantë nga vajza e saj, dhe nga gëzimi I madh Remzia e ka postuar në Instastory./ORAinfo/

SHPËRNDAJE