0

Dasma e shumëpritur e djalit të Remzies do të bëhet sot dhe të ftuarit janë bërë gati.

Dje Remzia mori nusen e djalit me krushq, kurse sot është dasma madhështore e shumëpritur, përcjell ORAinfo.

Ajo sot ka ftuar edhe koleget e saj dhe ndër to janë edhe motrat Mustafa.

E Sahidja është bërë gati dhe po duket kaq bukur në dasmën e djalit të koleges./ORAinfo/

SHPËRNDAJE