0

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Përveç për muzikën që bën, ajo është shumë e komentuar edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Remzia para një muaji martoi djalin e saj të vetëm, Hamzën dhe kjo dasmë madhështore bëri shumë bujë në publik e media rozë.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se është rregulluar më bukur se kurrë, e reja e saj nuk ka hezituar ta komentojë ‘E bukura mami’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE