0

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAvip.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/remzie-osmanii-mp4″]

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë për kafe me vajzën dhe dhëndrrin.

E këtë moment ajo nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit. /ORAvip/

SHPËRNDAJE